Prosinec 2006

překlad Stupid gilr

20. prosince 2006 v 20:24 | alivata |  P!NK

Pink-překlad Stupid girl

Stupid Girl (český Překlad)
Hloupá holka, hloupý holky, hloupý holky...
Baby, když se budu chovat takhle, ten týpek se mi ozve, zavolá mi
Je to paparazzka, nechci bejt taková blbá holka

Zajít takhle k Fredu Segalovi, tam je najdeš...
Chechtají se tak nahlas, že se lidi ohlížejí a zírají
Shánějí se po tátovi, aby to šampaňský zacvakal
(Plácne nějaký jméno...)
Co se stane se sny prezidentský holky
Když bude tančit ve videu 50 Centa
Cestují ve skupinkách po dvou, po třech
Se svýma minipejskama, maji jen nepatrné cíle
Kam, kam se jenom poděli chytrý lidi?
Kde, kde jenom můžou být?

Baby, když se budu chovat takhle, ten týpek se mi ozve, zavolá mi
Je to paparazzka, nechci bejt taková blbá holka
Baby, když se budu chovat takhle, kdyz zas budu mít blond vlasy...
Takhle mi ta podprsenka nadzvedne prsa...¨
Nechci být blbá holka

A teď se to vsechno hroutí, kazí,...
Nárůst chorob až do rozměrů epidemie
Bojím se, že na to není lék
Svět tomu věří a já se snad zblázním
Já už nemůžu dál
Jsem tak ráda, že nikdy nebudu taková
Že tohle nikdy nebudu já
Vyvrženci a holky s ambicema
To je to, co chci vidět
Katastrofy jsou všude, kam se podíváš
Svět si zoufá
Jediný, co je zajímá
Jsou jejich vlasy (není možno přesně přeložit, neboť část textu je vyhvězdičkovaná)

Baby, když se budu chovat takhle, ten týpek se mi ozve, zavolá mi
Je to paparazzka, nechci bejt taková blbá holka
Baby, když se budu chovat takhle, kdyz zas budu mít blond vlasy...
Takhle mi ta podprsenka nadzvedne prsa...¨
Nechci být blbá holka

(Mezihra)

Můj Bože, lidi, já fakt měla víc než 300 kalorií
Né, to nebyo sexy, né
Tohle je dobrý, můžu si to půjčit?
(Zvrací)
JÁ CHCI BEJT HUBENÁ

(myslíš, myslíš, myslíš)
(že mě to baví že to mám ráda, že to mám ráda)

Můžeš mi..........., holka, jsi tak pitomá jako šťastná
Můžeš mi.........., blbko!
Můžeš mi..........., holka, jsi tak pitomá jako šťastná
Můžeš mi.........., blbko!

Baby, když se budu chovat takhle, kdyz zas budu mít blond vlasy...
Takhle mi ta podprsenka nadzvedne prsa...¨
Blbka!

Baby, když se budu chovat takhle, ten týpek se mi ozve, zavolá mi
Je to paparazzka, nechci bejt taková blbá holka
Baby, když se budu chovat takhle, kdyz zas budu mít blond vlasy...
Takhle mi ta podprsenka nadzvedne prsa...¨
Nechci být blbá holka

pink 222

19. prosince 2006 v 18:55 | alivata |  P!NK

Okultista poslal Pink kápézetku

Pink
Los Angeles - Neuvěřitelnou nabídku učinil jeden z fanoušků kontroverzní americké zpěvačce Pink (26). V šestnáctistránkovém, rukou psaném dopise ji vyzval, aby se stala členkou jeho okultistického sdružení. Současně jí poslal tzv. krabičku poslední záchrany s drobnostmi k přežití v pustině. "Chce, abych se za ním vydala pěšky a abych při svém putování využila předměty ze zaslané schránky," svěřila se zpěvačka, vlastním jménem Christened Alecia Moorová, držitelka letošní ceny MTV za nejlepší popové video, deníku Sun. "Také mě požádal, abych u něho bydlela," dodala hvězda popu, která se letos v lednu provdala za motocyklového závodníka Careye Harta. Otázku, zda skutečně má v úmyslu stát se médiem neznámého ctitele - okultisty, odbyla Pink mlčky a pouhým mávnutím

tatunky

19. prosince 2006 v 18:49 | alivata |  T.a.t.u

Tatu za sebe položí klidně i život

Tatu se vracejí na scénu.
Moskva - Počátkem května přijde na trh jejich dlouho očekávaný singl Gomemasai, o němž ruské dívčí duo Tatu věří, že mu spolu s novým albem Dangerous and Moving, pomůže opět se dostat na první příčky světových hitparád, jimž kralovaly v roce 2003. Za zájem publika a svůj raketový vzestup svého času Lena Katyna (21) a Julia Volkova (rovněž 21) vděčily kombinaci dívčí nevinnosti a pověstí o vzájemném lesbickém vztahu. Když se fámy prokázaly jako nepravdivé, duo, jehož marketingovou strategii vymyslel ruský dětský psycholog Ivan Šapovalov, se na čas stáhlo do ústraní. S novým image se nyní snaží pěvecká dvojice o comeback. Namísto sexuální přitažlivosti se Lena a Julia se teď chtějí, jak alespoň naznačily v rozhovoru pro prestižní pánský časopis FHM, prezentovat jako nerozlučné přítelkyně, z nichž každá by byla ochotná za druhou dýchat
Ve světě, kde stále více lidí je připraveno jít za osobním úspěchem a prospěchem takříkajíc před mrtvoly, to není špatná taktika, jak si zajistit přízeň mladých s ideály. Proto také Lena veřejně vyhlašuje: "Julie je prostě skvělá, znamená pro mě víc než kamarádka, považuji ji za svou sestru!" Její partnerka hovoří stejně. "Lena má sice své mouchy, ale přesto ji mám ráda a důvěřuji jí. I když někdy propadá hysterickým návalům pláče a občas na mě nepříčetně řve, vím, že kdyby šlo do tuhého, neváhala by za mě položit život." Jaký ohlas bude mít jejich vyznání, ukáže prodejní úspěch příštích hitů skupiny Tatu. Obě interpretky i manažer věří, že bude obrovský

koho?

17. prosince 2006 v 17:14 | alivata |  ANKETKY
koho

aaa

17. prosince 2006 v 17:12 | alivata |  ANKETKY
dofam ze se vam libi

tatu super

17. prosince 2006 v 15:31 | alivata |  T.a.t.u

Celebrita týdne: Tatu

00:00 | Středa 30. 10. 2002
Dívčí duo Tatu pořádně otřáslo světovým hudebním průmyslem. Kdo by očekával, že se dvě mladinké Moskvanky, které prorazily hity jako "Ja sošla z uma" nebo "Nas nědogoňat", stanou nejobletovanějšími hvězdami i v Americe?
Tatu, odvážné školačky v hromadě hnoje?
Dívčí duo Tatu pořádně otřáslo světovým hudebním průmyslem. Kdo by očekával, že se dvě mladinké Moskvanky, které prorazily hity jako "Ja sošla z uma" nebo "Nas nědogoňat", stanou nejobletovanějšími hvězdami i v Americe? Málokdo, snad jen jejich snaživý manažer. A vidíte, je to sotva pár dnů, co vyšla dívčímu tandemu první anglicky zpívaná deska a hned první singl "All The Things She Said" se v USA umístil dokonce dvakrát v Top 5... Hlavně netuctově a provokativně
Faktem je, že Tatu prorazily díky ruské pobočce hudební stanice MTV, která Jelenu Sergejevnu Katinu a Julii Olegovnu Volkovu představila už během loňské show Video Music Awards v New Yorku. A bylo vystaráno. Jejich písničky dnes hrají rádia nejen v Rusku, ale už i v Americe a pochopitelně také u nás a takřka po celé Evropě.
"Pochopitelně, takový typ zpívajících školaček, které mohou vzbuzovat nejrůznější asociace, tady citelně chyběl, a to Tatu bezpečně splňují. Už jejich první klipy, provokativní výroky a hlavně hudební sound, kterým se strefily do velké části dospívající mládeže - to všechno stačilo, aby se kolem nich začal kdekdo točit," míní hudební publicista František Kovář, který zřejmě vystihl to podstatné. Obě zpěvačky vsadily nejen na technopop, ale i na lesbickou image, která jednoznačně přitáhla.
Jejich "odvážné" proklamace, dráždivě proaranžované polibky ve videoklipech i na živých vystoupení nedává řadě lidí spát. A to jejich manažer a někdejší tvůrce reklamních šotů Ivan Šapovalov dobře ví. Vsadil nejen na tvárné umělkyně, ale i na dívky, kterou jeho představy umí dovést až do krajností. Aby bylo jejich líbání ve videoklipu maximálně přesvědčivé, zkoušely to téměř osmnáct hodin v zátahu.
Největší radost měli rodiče
Obě - dnes už sedmnáctileté - dívky vyrůstaly v Moskvě a shodou okolností obě začínaly v dětském pěveckém sboru. Na konkurz ale prý šla každá zvlášť. Nakonec byly vybrány z více než pěti set uchazeček právě ony dvě. "Největší radost z toho měli samozřejmě rodiče," tvrdí sebevědomější Julija. To je ta tmavovláska. Stejně jako Lena pochází i ona ze solidní středostavovské rodiny, kde patřilo k dobrým zvykům, aby dceruška hrála na klavír nebo tenis.
"Bavilo mě zpívat a dělat nejrůznější blbosti, ale tehdy jsem netušila, co čeho jdu. Teď už je to tvrdý šoubyznys a já nevím, jestli se z něj někdy vymaním. Těžko říct, protože už teď v něm jsem až po uši," tvrdila ještě před časem něžnější polovina dua - rusovláska Jelena. Že je šoubyznys tvrdý, pocítila i ona na vlastní kůži, když musela během měsíce zhubnout dvanáct kilogramů.
"Na druhé straně zpíváme texty, za kterými si stojíme. Jsou to naše pocity," dodává Julija.
Život v šoubyznysu je však tvrdý a nesmlouvavý. Když mají vyrazit na propagační turné, znamená to i padesátku vystoupení v zátahu. Není čas na únavu, stesk a už vůbec ne nemoc. Už nyní musí obě dívky plnit smlouvu, kterou podepsaly a která jim sice zaručuje to, o čem se mnohým jen může snít, ale rovněž jim bere to, co je pro většinu normální. Třeba obyčejnou pohodu.
Hromada hnoje?
Image odvažných školaček v károvaných minisukýnkách a podkolenkách, které nelení a klidně se na scéně svléknou až do běloskvoucího spodního
prádla, bere kdekoho. Nejen jejich vrstevníky, kteří tvoří většinu publika živých vystoupení Tatu. Ostatně vidělo to i naše publikum, které se s duem Tatu setkalo už někdy začátkem letošního dubna.
"Šoubyznys je hromada hnoje," prohlásila Jelena a zřejmě ví, o čem mluví. Ale mluví o tom s nadhledem, protož sama dobře ví, že i ona je jeho součástí. Pokud by se zamilovala do kluka, tak jednoduše nemá šanci. Neměla by na něj prostě čas. Až po vypršení smlouvy.
A jak je to to s tou lesbickou orientací ostře sledovaného dua? Těžko říct. Ony sama to chvíli popírají, jindy zase tvrdí opak. To pak říkají, třeba i na tiskovkách, že plánují svatbu v Nizozemí a že se vezmou na dně bazénu - dokonce se prý už učí pod hladinou líbat a pít šampaňské. Dělají si samozřejmě legraci.
Novinkou nejsou ani stále častější hádky mezi oběma dívkami, ať už je způsobené ponorkovou nemocí nebo vlivy zvenčí. Naposledy jim k tomu stačil mladík, do kterého se obě zamilovaly. Na nasvícenou scénu ovšem vstupovaly ruku v ruce. "Je to divadlo a my jsme za to placené," směje se Julija, která si na druhé straně údajně nedovede představit, že by vystupovala sama. Ostatně proč, když má s Jelenou takový úspěch a když jsou teď ještě navíc k vidění i v celovečerní show. Tu by mělo vidět i naše publikum, a to začátkem prosince v několika českých městech.
A ještě perlička na závěr: jako host vystoupí v rámci Tatu Czech Tour 2002 i naše "funky" trio Black Milk. Kdo asi bude mít větší úspěch?
Oficiální stránky Tatu: www.tatugirls.com

ping

17. prosince 2006 v 15:29 | alivata |  P!NK

Celebrita týdne: Ping

Nervní muzika, ze které probleskuje hned několik žánrů najednou, otevřené a přisprostlé texty, k čemuž přispívá i image provokativní drsné holky - to je čtyřiadvacetiletá zpěvačka Pink. Servítky si rozhodně nebere a chová se přinejmenším divoce, přičemž je jedno, jestli se tak stane někde v restauraci nebo v přímém televizním přenosu.

avril je udajně těhotna

17. prosince 2006 v 15:20 | alivata |  AVRIL

Avril Lavigne je údajně těhotná

Avril Lavigne - Zdroj: avril
New York - Vizáž rebelující uličnice, s níž si získala světovou popularitu, nedávno zaměnila jednadvacetiletá kanadská zpěvačka Avril Lavigne za image mladé, sexuálně přitažlivé ženy. Proslýchá se však, že v životě ji brzy čekají důležitější změny než je proměna dívky ze sousedství v tvář prestižních kosmetických a modelingových firem. V zasvěcených kruzích proskočily pověsti, že talentovaná zpěvačka, jejíchž nahrávek se prodalo více než 15 milionů kusů a je šestinásobná držitelka platinové desky, je údajně těhotná.
Otcem očekávaného dítěte má být Deryck Whibley (26), zpěvák a kytarista skupiny Sum 41, který stejně jako Avril pochází z kanadské provincie Ontario. Jejich vztah trvá zhruba rok a již delší dobu se spekuluje o chystané svatbě.

S bříškem na fotkách

Pověsti o těhotenství přinesli paparazziové, na jejichž nejnovějších snímcích se prý pod Avriliinými šaty už zřetelně rýsuje narůstající bříško. Zpěvačka, ani její mluvčí se ke spekulaci zatím nevyjádřili.
Jak informuje internetový server viply.de, při společné procházce s Deryckem si však kolemjdoucí všimli, že přestože se k ní partner choval něžně a pozorně, Avril působila poněkud uplakaným dojmem. "Věříme, že šlo o slzy očekávaného mateřského štěstí," komentuje zdroj výpovědi přítomných svědků.

avril

17. prosince 2006 v 15:17 | alivata |  AVRIL

Celebrita týdne: Avril Lavigne - obyčejná holka?

03:14 | Středa 05. 03. 2003
Vypadá jako obyčejná osmnáctiletá holka, ale je objevem roku 2002. Na kontě má několik hitů a její debutové album bylo za pět týdnů platinové. Kde se kruci vzala, jaká je a kudy vedla její cesta za slávo
Avril Lavigne se narodila v malém městě Napanee v kanadském Ontariu 27. září 1984. Je prostřední ze tří dětí, má ještě staršího bratra a mladší sestru. Zpívala takřka od malička. Už ve dvou letech se na sebe snažila upozorňovat a záhy se stala členkou místního kostelního sboru, se kterým vydržela zpívat gospely až do svých deseti let. Byla jednou z těch mnoha holek, které sní o kariéře zpěvačky, ale jejichž jedinými úspěchy jsou zpívání na místních společenských akcích, festivalech, v kostele a doma před zrcadlem. "Vždycky jsem věděla co chci dělat! Vzpomínám si jak, když jsem byla ještě hodně malá, stála jsem na mé posteli jako na jevišti a zpívala z plných plic a představovala si, že jsem obklopena tisíci lidí !" Pro splnění svého snu dělala maximum. V deseti letech vyhrála soutěž v místním rádiu a jako výhru získala zájezd do Ottawy, kde si zazpívala přímo se Shaniou Twain. Ve třinácti se naučila hrát na kytaru, sama si skládala písničky a když měla dostatečně velký repertoár, rozeslala svoje video nahrávky do všech možných hudebních společností. Odezva na sebe nenechala dlouho čekat a Avril proto vyrazila do New Yorku, splnit si svůj americký sen.
V New Yorku ji zaháčkoval pro hudební společnost Arista Records známý hledač talentů Antonio ,,LA" Reid (objevil i Pink). Avril začala intenzivně pracovat na svém debutovém albu, brzy ale narazila na tvrdou realitu.
LA Reid nepochopil, jak moc je pro ni důležitá nezávislost a touha vyjadřovat své vlastní pocity a názory (,,Někdy mám pocit, že kytara je moje terapeutka"), a pokusil se z ní udělat další z popových princezen. Už to bylo pro Avril hořkou pilulkou a když jí Reid řekl, že by chtěl, aby pro ni texty psali najatí autoři, Avril došlo, že musí hledat novou cestu. Sbalila si kufry, dala Reidovi sbohem a namířila si to do Los Angeles.
V městě andělů si šestnáctiletá punkerka a skejťačka s jasně vyhraněným názorem na to, co chce dělat, padla do oka s producentem a textařem Cliffem Magnessem z vydavatelství Nettwerk Management. Magness byl přesný protipól LA Reida. ,,Klaplo to, protože to nechal na mně; opravdu mi rozuměl a nechal mě dělat to, co umím," vzpomíná dnes Avril pořád se stejným nadšením. Tak se začalo rodit debutové album Let Go i s jeho pilotním singlem Complicated. Avril podepsala s Nettwerk Management smlouvu a dostala se tak do vybrané společnosti tvořené jmény jako Dido, Coldplay nebo Sum 41. Pak už to šlo ráz na ráz. Complicated se stalo jedním z největších hitů roku 2002 a album Let Go bylo za pouhých 5 týdnů po vydání platinové.
Důvodů, proč má Avril úspěch, je hned několik. Její písně v sobě spojují popovou melodičnost s rockovou přímostí a nabroušeností. Její texty jsou nečekaně vyzrálé, zároveň ale blízké jejím vrstevníkům. Avril se často pouští do témat jako je pózérství, faleš a přizpůsobování se.
Věci říká tak, jak je cítí a nebojí se sáhnout ani do svého života. Ve skladbě Losing Grip např. vypráví o svém bývalém příteli a důvodech, proč se rozešli. Sama o své tvorbě říká: ,,Chci, aby lidé věděli, že moje hudba je opravdová a že jde z mého srdce. Snažím se být sama k sobě pravdivá."
Pravdivost a obyčejnost jsou jejími osobními tématy. Na focení si nosí vlastní oblečení, nepřestala nosit skejťácké oblečení ani kravaty. ,,Chtějí, abych na fotkách vypadala krásně a sexy, jenže to není nic pro mě... Hodlám v každém případě zůstat sama sebou - píšu, co cítím a je mi jedno, co si kdo myslí." Ví, že sláva dokáže člověka změnit a brání se tomu. Zatím se jí to daří. Její hvězda stoupá, zatímco sladce popová konkurence bezradně přihlíží. Nejlépe její výjimečnost a úspěch shrnul poněkud paradoxně Antonio ,,LA" Reid, muž, který ji v jejích začátcích nepochopil. "Britney Spears je sen; každá dospívající holka chce být jako ona. S Avril se to má tak, že spousta holek doopravdy je jako ona."

P!nk v Praze

17. prosince 2006 v 15:13 | alivata |  P!NK

Pink předvedla erotickou show

08:22 | Čtvrtek 14. 12. 2006
Americká zpěvačka Pink vystoupila v pražské Sazka Areně. - Zdroj: čtk
Praha - Americká zpěvačka Pink včerejším koncertem v pražské Sazka Areně zakončila evropskou část svého turné, které zahájila 27. září ve švýcarském Curychu. Koncert začal bez bližšího vysvětlení s hodinovým zpožděním, Pink během zhruba dvouhodinové show představila písně z posledního alba I'm Not Dead i starší hity. V téměř vyprodané hale sedmadvacetileté zpěvačce aplaudovalo přes 10 tisíc diváků, zhruba dvojnásobné množství než při její pražské návštěvě před dvěma lety. Zpěvačka s punkovým účesem a pověstí rebelky zahájila koncert oblečena do černé uniformy, ale během třetí písně Just Like A Pill již odhalila břicho, záda a i potetované ruce.

tatu

17. prosince 2006 v 14:56 | alivyta |  T.a.t.u

S repery to rozjíždějí v hitparádách TATU

Tak tomuto se říká uspěšná změna ! Lena (21) a Julie(21) už nejedou jen v disco soundu.jejich zahraniční pobyty jim svědčí: V USA se seznámily s partičkou reperů Flipside a společně nahráli chytlaví song HAPPY BIRTHDAY .Flipside jsou Dave ,Piper?Stavea D-Sharp. Jejich hudba je směska hip hopu a rocku :navíc hledají inspiraci v ruzných kulturách ,a tak ani nepřekvapuje,že v novém songu vsadili na ruský vliv v podobě typického songu TATU .Holky prozradily :Flipside sou hrozně vtipný pohodáři .Pracovat snima byla fakt paráda .moc nás to bavilo.říká lena .Zajmávé je že HAPPY BIRTHDAY obsahuje sampl ze songu gomenasai ktérý njdete na albu Dangerous And Moving .gomenasai znamená japonsky moc mě to mrzí.Holky k tomuto songu právě natočily videoklip.A jaké mají Lena Julia plány ?,, Chystáme se na velké turné .Pracujeme na naší show,která By měla být opravdu velkolepá.Fanouškům se bude určitě líbit"Dodává Julia.