P!nk v Praze

17. prosince 2006 v 15:13 | alivata |  P!NK

Pink předvedla erotickou show

08:22 | Čtvrtek 14. 12. 2006
Americká zpěvačka Pink vystoupila v pražské Sazka Areně. - Zdroj: čtk
Praha - Americká zpěvačka Pink včerejším koncertem v pražské Sazka Areně zakončila evropskou část svého turné, které zahájila 27. září ve švýcarském Curychu. Koncert začal bez bližšího vysvětlení s hodinovým zpožděním, Pink během zhruba dvouhodinové show představila písně z posledního alba I'm Not Dead i starší hity. V téměř vyprodané hale sedmadvacetileté zpěvačce aplaudovalo přes 10 tisíc diváků, zhruba dvojnásobné množství než při její pražské návštěvě před dvěma lety. Zpěvačka s punkovým účesem a pověstí rebelky zahájila koncert oblečena do černé uniformy, ale během třetí písně Just Like A Pill již odhalila břicho, záda a i potetované ruce.


Rockově laděné vystoupení se chvílemi měnilo v erotickou show. Pink dala velký prostor svým sboristkám, které zazpívaly skladbu Lady Marmelade známou z filmového muzikálu Moulin Rouge, i tanečnicím a doprovodným muzikantům. V průběhu večera často měnila oblečení a každá z písní měla svou vlastní choreografii.pěvačka, která v České republice získala platinové album za více než 6000 prodaných kusů alba I'm Not Dead, zaujala hereckými výstupy doprovázejícími například její aktuální hit Stupid Girls. V této úspěšné písni si dělá legraci z chování hvězd showbusinessu, ve skladbě Dear Mr. President se zase snažila glosovat současnou světovou politickou situaci.
Velký úspěch u publika měla také skladba What's Up převzatá z repertoáru skupiny 4 Non Blondes nebo starší hit God Is A DJ.
Pink - Zdroj: SONY BMG
Pink, vlastním jménem Alecia Moore, v hudbě vystřídala mnoho stylů od hip-hopu přes rock až po rhythm & blues. Začínala jako tanečnice v nočním baru a zpěvačka doprovodných vokálů v hiphopové kapele. První písničku složila ve 14 letech. Její debutová deska Can't Take Me Home (2000) byla dvakrát platinová.
Následující deska M!ssundaztood (2001) jí přinesla ještě větší úspěch po celém světě. V ostrých textech se vypořádává se svými problémy, frustracemi a strachem. Na předposlední desce Try This (2003) se spojila s Timem Armstrongem, kytaristou známých punkerů Rancid.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama