blondynky , poldové atd......

17. srpna 2007 v 8:08 | alivata |  FTÍPKY
Stěžuje si blondýnka doktorovi: "Když jdu ven, mrznou mi uši." - "Ale to je normální, milá slečno, je tady zima a musíme nosit kulichy..." - "Ale já ho nosím!" - "To není možné, jak ho prosím vás nosíte?" - "Normálně, v ruce!"
Blondýnka se hlásí do podniku se zájmem o práci sekretářky. Ředitel se jí ptá: "A jak vám to jde na psacím stroji?" Slečna se začervená: "Tak na tom jsem to ještě nedělala!"
Najde blondýnka na břehu řeky zlatou rybku a ta jí říká: "Když mně hodíš zpět do vody, splním ti jedno přání." Blondýnka ji tam tedy hodí a přeje si: "Chtěla bych chlapa s velkým pérem!" - "Jdi k autu, tam na tebe už čeká!" U auta stojí policista a říká: "Slečno, tady máte pokutu za prasklé přední sklo a rozbitý blinkr. Ono je to trochu rozmazané, já si přál od zlaté rybky velký pero, ale ono píše moc silně a proto se mi to rozmazává!"
Blondýnka sedí u lékaře a ten jí říká: "Napíši vám recept." - "Pane doktore, vy taky rád vaříte?
Potkají se dvě jeptišky, jedna si stěžuje: "To je hrozný, jak jdeš v noci přes park, hned Tě tam tě znásilní!" - "A jak to víš?" - "Včera jsem byla, dneska jsem byla a zítra jdu tudy také!"
Místní kněz vysvětloval svým ovečkám, jaký je rozdíl mezi jistotou a vírou: "Tady v první řadě sedí sedlák Majer se ženou a třemi dětmi. Ona ví, že jsou to její děti - to je jistota. Naopak on věří, že jsou to jeho děti."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

¨koho maš rači ?

avril 44.4% (20)
pink 20% (9)
tatu 17.8% (8)
všechny stejně 4.4% (2)
ani jednu 13.3% (6)

Komentáře

1 Leňule Leňule | Web | 17. srpna 2007 v 8:08 | Reagovat

http://ejinky.blog.cz/0708/16-bleskovka

Zůčastni se prosím této bleskovky.Těším se na tebe!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama