BÝK

15. srpna 2007 v 14:27 | alivata |  HOROSKOP
znak znamení

Býk (21.4.-21.5.)

Láska

Na začátku roku budete hodně ovlivněni prací a vyděláváním peněz, proto si lásky tolik neužijete. Na přelomu března a dubna se ale díky Venuši dočkáte spokojenosti ve svém stabilním vztahu, který vás naplňuje. Od půli července do půle srpna byste měli pobývat někde v přírodě, zažijete zajímavé milostné chvilky. Stejně tak i v říjnu budete erotice otevření, bude se o vás ale pokoušet někdo z vašeho zaměstnání, pozor na rozbíjení vztahů.

Zdraví

Budete si muset už v únoru dát velmi dobrý pozor na ochranu krku a průdušek, především astmatici. Zima zase nebude mírná, Venuše i Jupiter varují. Na jaře, kdy míváte nejvíc síly a vitality byste měli hodně běhat a chodit, potřebujete zlepšit svou motoriku a svaly by vás potom více bolely. Na začátku léta budete unavení, váš krevní tlak se neukáže jako stálý. V listopadu pozor na zlomeniny, které vám způsobí někdo jiný, omezte proto příliš náročné silové sporty, méně posilujte.

Práce

V lednu budete mít hodně práce, při které se musíte naučit ovládat nové programy na počítači nebo nové techniky při manuální práci, ale podle všeho budete dělat lukrativnější činnost než doposud. Ti z vás, kteří v sobě neobjevili obchodníky, by to měli změnit už v dubnu. Zajímavé výdělky čekejte na podzim, především v nákupu komodit nebo zboží do domácností. Bankovnictví je obor pro vás, přijde k vám dost příležitostí, jak ukázat schopnosti.

Peníze

Od začátku roku vám bude vynášet především vaše postavení, které jste si dobyli během minulého roku. Pluto vám dává příležitost, abyste si situaci vylepšovali, ale pomalu a strategicky. V březnu si dejte pozor na podvodníky, kteří se z vás snaží vylákat vyšší peněžní částky na pojištění. Letní dovolenou si kupte na konec července, najdete výhodné možnosti. Na podzim nedávejte příliš peněz partnerovi nebo osobám z vaší rodiny, rychle je utratí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Komu se nejčastěji svěřuješ se svymi vztahovými problémy

rodičům (nebo jenomu z nich) 20.5% (8)
kamaradce 25.6% (10)
kamaradovi 12.8% (5)
někomu jinému 7.7% (3)
nikomu 33.3% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama