PANA

15. srpna 2007 v 14:36 | alivata |  HOROSKOP
znak znamení

Panna (23.8.-22.9.)

Láska

Začátek tohoto roku naznačuje, že se hodně napracujete a hlavní vaší snahou je upevnit si vztahy v zaměstnání. Venuše vypovídá, že už začátek roku může být zajímavý. Jinak jste příliš skromní a vaše nervozita se přenáší na partnera. Především březen a červen bude problematický na rozchody. Pokud chcete rozvinout zajímavý vztah, vydejte se v květnu nebo prosinci na hory, potkáte zajímavou osobu. Víc si vás oblíbí vaši rodiče, více je navštěvujte.

Zdraví

Máte s ním problémy, protože hodně pracujete a málo odpočíváte. Dejte si pozor, abyste v březnu nebrali příliš mnoho antibiotik a prášků! Mohly by narušit vaši imunitu a funkci střev. Zelenina jako česnek nebo cibule a přírodní látky užívejte pro posílení organizmu víc. Podle všeho se v květnu můžete cítit hodně šťastně, proto dost choďte. Na konci léta nepřehánějte práci, jak naznačuje Mars, ale naučte se nová dýchací cvičení. Přes rok příliš neplavte v bazénech.

Práce

Vaše pracovní schopnosti jsou enormní, ale připadá vám, že je musíte neustále procvičovat. V kancelářských profesích a v učitelství vám hrozí problémy, ale podle Merkuru, Saturnu i Marse se zdá, že budete velmi úspěšní a dokonce se naučíte lépe vyjadřovat a prezentovat vlastní schopnosti. Proto se především na jaře víc snažte dokazovat, do jaké míry jste silní. Na podzim už budete sbírat dobrá východiska.

Peníze

Víte, že musíte především pracovat, i když vám zaměstnanecký poměr nevyhovuje. Ale dává vám hodně jistoty. Jako jedni z mála budete mít po Vánocích peníze, abyste nakupovali z výhodnou slevou, bude toho hodně. V květnu se vydejte na chvíli za hranice, dosáhnete zisků při nákupu i prodeji. Víc vyděláte taky na schopnosti přesvědčovat, jako pojišťovací agenti nemáte větší konkurenci. Účty tak půjdou lépe do plusových čísel, ale nevydávejte příliš za domácnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

jestli jsi navštívil tento blog

klikni sem prosím 100% (68)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama