RAK

15. srpna 2007 v 14:32 | alivata |  HOROSKOP
znak znamení

Rak (22.6.-22.7.)

Láska

Na začátku roku budete hodně závislí na partnerovi a snad i proto poměrně dost sami. Brzy budete přitažliví pro vaše nadřízené, především cizince, kteří o vás mají sexuální představy. Dejte si proto pozor na vyzývavost. V květnu si můžete vybírat milence nebo partnery podle vašeho gusta, ale díky Venuši budete raději, pokud se z pasivity probere milovaný partner. Před Vánoci můžete zažít velký uragán vášní, které vás dokážou hluboce uspokojit.

Zdraví

Na začátku roku asi budete trpět nechutenstvím, takže můžete vesele držet diety. Ale bez chutného jídla dlouho nevydržíte. Chronické problémy se žaludkem a zažíváním ale řešit musíte brzy, už březen vám přinese nejistotu. Jen výjimky budou potřebovat operaci. Můžete se taky jednoduše zranit při nakládání s předměty ve vašem domově. Hlavně v říjnu ale bude svěžejší, choďte pravidelně plavat nebo do sauny. Problémy s plicními výběžky řešte bylinnými preparáty.

Práce

Nezdá se, že byste měli ve své práci vyniknout, spíš se budete muset naučit lépe jednat s lidmi. Pokud pracujete v kontaktních povoláních, jako je prodej, hotelnictví a restauratérství, musíte si dát pozor na nepříjemné chování a nálady. Může vás to stát i místo. Především na konci března bude složitě. Štěstí naopak budete mít celý rok díky znalostí jazyků, jak říká Jupiter. Hodně získáte, pokud jich umíte víc, nebojte se prezentovat, především v říjnu a listopadu. Díky tomu zažijete radost i pobavení.

Peníze

Tento rok budou mít až příliš rychlý oběh, proto si dejte pozor, jak s nimi nakládáte. Umíte si najít dobré partnery do podnikání i vaši blízcí vám pomůžou, hrozí ale drobné krádeže, peněženku mějte dobře uschovanou. Nebojte se o penězích jednat s odborníky, především v bankách a díky poradcům, protože vám to hodně dá, jak v tuto chvíli sami ještě nečekáte. Především na podzim si peníze dokážete užívat, ale Pluto je striktně proti rozhazování. Postupujte opatrně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

jestli jsi navštívil tento blog

klikni sem prosím 100% (67)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama