ŠTÍR

15. srpna 2007 v 14:39 | alivata |  HOROSKOP
znak znamení

Štír (24.10.-22.11.)

Láska

Tento rok se do všeho hodně dostanou majetkové otázky a do vašeho partnerství taky. Nezdá se, že byste byli zrození pro partnerský život, ale dlouhodobá vazba mezi Saturnem a Plutem vás možná donutí potvrdit déletrvající vztahy. Březen a červenec pro to můžou být ideální. Jinak v tomto roce příliš výbojní nebudete, spíš se budete snažit potvrzovat si vlastní funkční vztahy mezi vámi a blízkými. Hledejte jistotu v přátelství se staršími lidmi, kteří vám dobře poradí.

Zdraví

Budete se muset dobře starat o vlastní nervy, především v oblasti krku. Květen ale jasně naznačuje, že musíte mít víc v pořádku lymfatický systém. Nechejte si dělat masáže a hlavně zábaly ve střední oblasti těla. Pánové asi tento rok budou častěji u urologa, nebojte se ale za ním jít, stejně jako dámy za gynekologem. V srpnu půjde o praktickou věc, protože nečistoty ve vodě vám mohly ublížit. V říjnu pozor na stav vašich třísel! Dávejte si pozor na zbrklé pohyby.

Práce

Více z vás bude pracovat v dopravě a podobných firmách, taky v exportu a importu zboží. Bude se to týkat strojního zařízení, ale stále častěji i zajímavých přírodních a potravinářských produktů. Můžete více podnikat v mase a uzeninách, rozumíte jim dobře. Pro úspěch potřebujete pracovat především o letních prázdninách, tak v tu dobu oželte dovolenou a poznáte změny, kterých se vám dostalo. Nevěnujte se ale příliš riskantním, fyzicky náročným povoláním.

Peníze

Zdá se, že budete mít šanci si pořádně vydělat, pokud se nebude bránit obchodu a výměně zboží. Hlavně díky bankovním produktům získáte větší jistotu, především při jednání se zastoupeními zahraničních bank. Snažte se nakupovat více potravin než přístrojů a taky něco investovat do starožitností, může se vám to nečekaně vyplatit během celého roku, jak říká Pluto, Saturn, ale nakonec i výrazná síla Jupitera. Budete se cítit bohatší a úspěšnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

jestli jsi navštívil tento blog

klikni sem prosím 100% (67)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama