VÁHY

15. srpna 2007 v 14:38 | alivata |  HOROSKOP
znak znamení

Váhy (23.9.-23.10.)

Láska

Především ve vašich citech budete mít tento rok štěstí. Díky vlivu Jupitera můžete potkávat zajímavé osoby s dobrým postavením a Luna přeje seznamování. Už leden by mohl být plný sexu a radovánek, Venuše to jasně ukazuje. Díky vlastní výmluvnosti získáte hodně zajímavé partnery, možná i ze zahraničí. V listopadu budete pro partnera hodně důležití, užijete si jejich nekončícího zájmu. Tento rok využijte pro větší míru zábav, než v minulém, upracovaném a smutném.

Zdraví

Pokud jste nervóznější, odráží se to především na vašem vylučování. Proto se naučte vyhýbat stresům tím, že se uvolníte vždy před spaním. Jupiter i Uran naznačují, abyste už v únoru začali cvičit pod halou, nebojte se víc plavat a chodit na masáže kostí. Především svaly na krku a kolem beder musí být lépe uvolněny. V červenci si dejte pozor na hlavu a zuby, stejně tak i na stav svých nohou, nedělejte extrémní sporty. Běhání vás začne bavit na podzim, což je dobře.

Práce

Více štěstí zažijete, když se budete snažit o povolání spojených s kontaktem s lidmi. Jako recepční, lidé v telekomunikacích nebo P. R. agenturách se můžete uplatnit lépe. Výuka jazyků může mít rychlý spád a vy pochopit, že vám chyběla jen konverzace. Jupiter i Venuše se na všechno dívají pozitivně. Zaměstnání spojené s cestováním vám přinese hodně nových zážitků. Stres už zvládáte dobře, nepracujte ale tam, kde vám nevěří a podvádí vás, jak zjistíte.

Peníze

Patříte sice ke skromným lidem, ale potřebujete větší odměnu kvůli spokojenosti doma. Snažte se všechno pořádně zdůraznit a vymluvit si. Vůbec, vaše schopnost získávat z obchodu a reklamy se hodně zvětší. Nebojte se hodně vydělávat v červenci a srpnu, protože nemálo získáte, když se ostatní baví. V listopadu si už můžete koupit i luxusní zboží, dárků bude tento rok víc. Jupiter i Pluto se tváří pozitivně na přátelské vazby a schopnost dělat společníky ve firmách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama