Září 2007

bleskovka 8

24. září 2007 v 15:25 | alivata |  BLESKOVKY
ahoj tak tady mame po dlouhý době další bleskovku!!!
1.Jak se máš????
2.kdo si holka nebo kluk ?
3. Jak se ti líbí muj blog ?
4. Jsi tady poprvé?
5. Co škola jak to jde?
6. hlásni do anketky pod článkem
7.kolikátý to byl hlas??
------------------------------konec----------------------------
no ani to moc nebolelo !!! jen bych byla ráda kdybi jste jěště hlásovali v anketce "Jakej je hezčí" zajímá mě váš názor je to hned pod kelly klarkson, napřání a já roztomylí pejsci !!!

klly klarkson

18. září 2007 v 20:12 | alivata |  KLÍPKY(videa)

NA PŘÁNÍ

17. září 2007 v 19:50 | alivata |  NAPŘÁNÍ
TAK PŘEJTESI NĚAKOU MP3 NEBO KLÍPEK ,REFERÁT O ZPĚVÁKOVI JÁ SEŽENU!!!

17. září 2007 v 19:42 | alivata
Ahoj ještě jsem vám o sobě nic nenapsála takže to ted napravím!!!!
Jsem "zprávce" tohodlé blogu na blogu pracuju sama. Snažím se blog vést tak aby se všem líbil ted jsem změnila desing blogu a sem sním spokojená jestli se vám nelíbi tak sem prostě nechotte!!! Neví co bych vám o sobě řekla jsem z prahy je mi 14 let . No to je asi tak všechno . chtěla bych si psát takoví deník (tři rátky za den) který bych vám tady poskytovala k přečtení no ale nevím jestli budu mít dost času ted je ještě učeníčko v poho ale jak začnou testy čtvrtletky zkoušení budu to ho mit plný kecky!!!Ale budu se snažit potom chci otevřít novou rubryku no chci jich otevřít vic ale jako první tady bude NAPŘÁNÍ kde si budete moct přát něakou mp3 nebo klípek vždicky se to budu snažit sehnat . potom otevřu MOJE KÁMOŠKYbude to rubryčka pro mojích 5 kámošek které si určitě zaslouží svou vlastní rubriku. CESTOMÁNIE tam vám napíšu par povídek z ruznych koutů světa aby jste se taky dozvěděli ják se žíje v jíných částí světa .jéstě chistám jednu ale ta je prozatím tajná.Takže to je asi všechno co jsem vám chtěla zdělit JESTLI BUDETE MÍT NĚAKÝ PROBLÉM TAK NAPÍŠTE DO KOMENTÁŘU NEBO DO ZPRÁVI AUTOROVI NEBO BUDETE MIT NÁPAD JÁK TO TADY VYLEPŠIT TAK PIŠTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
TAK A TO JSEM JÁ

Jaký pes je nejhezčí

16. září 2007 v 19:42 | alivata |  soutěže
tak tady je pár užasnych pejsánku ktery se vam libi nejvic rozhodněte ktery je nej.....!!!!!!!!!!!!!
číslo1.
číslo 2.
číslo3.
číslo4.
číslo5.
číslo6.
číslo7.
číslo8.
číslo9.
číslo 10.
číslo 11.
číslo 12.
číslo13.
číslo14.

jojo NOT THAT KINDA GIRL

11. září 2007 v 16:33 | alivata

Mp3 avril

6. září 2007 v 17:21 | alivata |  MP3
Tady je pár písniček od Avril ale jestli budete chtít ještě něaký jiný napište a já je seženu!!!!!!!!!!!!!!?
Fuel(Metallica) Avril Lavigne
when You are gone Avril LAvigne
Girlfreind Avril Lavigne
Kiss me Avril Lavigne
Hot Avril Lavigne
Freak out Avril Lavigne

super song

6. září 2007 v 16:45 | alivata
písnička s horakovejch je super

emo boys

5. září 2007 v 20:12 | alivata

Emo boys

06.03.2007
Emo boys jsou kluci , kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti . Oblékají se do těsných kalhot a triček . Malujou si černé linky a mají vlasy , které jim visí do obličeje . Hodně lidí si myslí že Emo boys jsou jen slaboši co jenom brečí a pořezávají si zápěstí , ale velmi se mílí-Emo boys se jenom nestydí za svoje emoce , protože společnost si myslí , že kluci nebrečí a jsou vždy silní . Mluví velmi lyricky . Emo boys jsou velmi speciální a rozhodně ti nejsladší a nejkrásnější typy kluků , který můžete potkat . Vyjadřují se skrz umění a hudbu .

emo styl co je to ????

5. září 2007 v 19:55 | alivata
CO je EMO?
Je to celkem jednoduchý,ale něco ze základních rysů ema musíte vlastnit!Nevadí,že nemáte černé nebo světlonce žluté vlasy.Tohle zkrátka není podmínkou.Je to pouze zásada,která byla vžita,protože mnoho z emo children následovali přesný určený styl.No ale-vás se přece nikdo neptal,jetli chcete mít takovou či jinou barvu vlasů.O tomle emo není.Emo child,je ten kdo se nebojí ukázat svoje city!To je jediná podmínka toho,abyste se mohli zařadit mezi emo.
Všimněte si klasického oblečení těchto lidí-velmi často převažuje růžová a černá.Zamýšleli jste se už někdy nad tím co tyhle dvě barvy znamenají a proč tak často převažují?Je to opět o citech.I v jejich typu oblečení můžete nalézt stopy citu-růžová naznačuje lásku,něhu,porozumění a jemnost(zkrátka všechno co je se samotnou růžovou barvou spojováno)….a naopak černá barva symbolizuje-smutek,strach(tato barva souvisí hodně se zklamáním).Emo people také holdují nápisům,ale jen takový,které opět něco naznačují.Jako například-co cítí,koho mají rádi(trička s oblíbenou hvězdou),co nenávidí.Emo je zkrátka hlavně(spíše jen) o pocitech!A tak se nemůže taky stát,že by si třeba některý z emo kluků vzal na sebe triko s nápisem:Chybí ti vitamín C?Podobný výstřelky a blbosti u nich nehledejte.
Zpět k otázce:Jak se stát emo?Zkrátka,buď emo jste nebo nejste.A abyste jím byli,musíte mít tu jedinou vlastnost o které tady celou dobu mluvím a to je CIT-NESMÍTE SE BÁT DÁT NAJEVO SVOJE POCITY, ať ste kdekoliv.Ostatní rysy ema vám pak můžou být ukradený.Nemusíte být smutný(jak se všude píše,že emo people a hlavně dívky takové jsou),vono je

Zajímavá historka

2. září 2007 v 13:16 | alivata |  E-maily

Zajímavá historka

Michal je ten typ člověka, kterého rádi potkáváte. Má stále dobrou náladu a umí stále povídat něco pozitivního. Když se ho někdo zeptá jak se má, obvykle odpoví: "Kdybych se měl jen o chlup lepší, byl by jsem už dvojčata." Vždy uměl lidi motivovat. Když měl některý kolega špatný den, Michal mu uměl vždy ukázat kladnou stránku celé věci.

Byl jsem velmi zvědavý, jak to dokáže. Tak jsem jednoho dne zašel za Michalem a povídám mu: "Jen se nepřetvařuj, nemůžeš být pořád dobře naladěný! Jak to děláš?" Michal mi odpověděl: :Každé ráno když vstanu, tak si povím, že mám na výběr dvě možnosti. Buď budu mít dobrou náladu, nebo .. Si můžu vybrat tu špatnou. A já si vždy vyberu tu dobrou. A vždy když se mi přihodí něco špatného si můžu vybrat, zda budu obětí, nebo ... si můžu vybrat možnost, že se z toho poučím. A já si vždy vyberu tu možnost poučit se z toho. Vždy když někdo ke mně přijde a stěžuje si, můžu si vybrat - buď přijmu jeho neštěstí, nebo . si najdu nějakou kladnou stránku života. A já si vybírám vždy tu kladnou stránku života." " Ale to není tak jednoduché!" protestoval jsem. "Ale je." Odpověděl Michal a pokračoval: "Celý život si vybíráme. Když si odmyslíš všechny ty hlouposti kolem, každá situace je volba. A ty si vybíráš, jak reagovat na danou situaci. Ty si vybíráš, jak lidé ovlivňují Tvoji náladu. Ty si vybereš, zda budeš mít dobrou, nebo špatnou náladu.

Jednoduše řečeno - Ty si vybíráš, jak žiješ svůj život."

Hodně jsme přemýšlel o tom, co řekl Michal. Krátce nato jsem odešel pracovat z této firmy a začal jsme podnikat. I když jsme se již neviděli, často jsem o něm přemýšlel, když jsme si vybíral, jak budu žít svůj život, na místo toho, abych bezhlavě reagoval na konkrétní situaci.

Za několik let jsem slyšel, že Michal měl vážnou nehodu, když spadl z 20 metrové výšky. Po 18 hodinové operaci a dlouhých týdnech na lůžku ho nakonec pustili domů se sdrátovanými zády. Potkal jsem se s ním asi půl roku po této nehodě. Když jsem se ho zeptal jak se má, odpověděl: "Kdybych se měl jen o chlup lepší, byl by jsem už dvojčata. Chceš vidět moje jizvy?" To jsem odmítl, ale zeptal jsme se ho, co se mu prohnalo hlavou, když tehdy dopadl na zem. "První věc, která mi proběhla hlavou byla, že se těším na dítě, které měla manželka zanedlouho porodit." odpověděl Michal. :Potom, když jsem ležel na zemi jsem si uvědomil,m že mám dvě možnosti: Mohl jsem si vybrat život, nebo . smrt. Tak jsme si vybral život." "A neměl jsi strach? Neztratil jsi vědomí?" ptal jsme se Michala. Michal mi odpověděl: " .. Záchranáři byli skvělí. Stále mi opakovali, že to bude dobré. Ale když mě přivezli do nemocnice a viděl jsem hrůzu ve tvářích lékařů a sestřiček, skutečně jsem se lekl. V jejich očích jsem cítil: Toto je mrtvý člověk. Uvědomil jsem si, že musím něco udělat." "A co jsi udělal?" ptám se ho. "Ale byla tam velká, nemotorná sestřička, která na mně křičela, jestli nejsme na něco alergický. ANO, odpověděl jsem. Lékaři i sestřičky zpozorněli a čekali na moji odpověď. Zhluboka jsem se nadechl a zakřičel jsem: Na vážné ksichty!" Když se dosmáli, řekl jsem jim: "Rozhodl jsme se, že budu žít. Operujte mě jako živého, ne jako mrtvolu!"

Michal přežil nejen díky mistrovství chirurgů, ale i díky svému přístupu k životu. Od něho jsme se naučil, že každý den máme možnost žít naplno. Co prožíváš, to chceš. Není důležité co se děje, ale jak to člověk přijímá - to rozhoduje o všem. Proto se netrap, co bude zítra, zítřejšek se o sebe postará sám. Každý den je dost starostí i bez toho. Kromě toho, dnes je den, kvůli kterému jsi se trápil již včera.

A nyní máš dvě možnosti:
1. Vymazat tento e.mail.
2. Poslat ho lidem, na kterých ti záleží.

Nyní již víš, co jsem si vybral já.

Krásných 365, a občas i 366, dní v roce.

NEJPOUŽÍVANĚJŠÍ SLOVA NA INTERNEPU ANEB JAK SI ZVÝŠIT NAVŠTĚVNOST

2. září 2007 v 13:13 | alivata |  RECEPTY
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek...
Todleto jsou nejpoužívanjší slova na internetu je to docela zajímavý!!
TÍMTO SE DÁ TAKY ZVÍŠIT NAVŠTĚVNOST NA VAŠEM BLOGU STAČÍ SI TO SKOPÍROVAT A DAT SITO NA BLOG